Již více než 100 let se naše rodina zabývá nábytkářským uměním. V pěti prodejnách Wanat nabízíme vybavení pro interiéry podle vlastního návrhu a moderní nábytek od nejlepších polských výrobců.

Naše první rodinná truhlářská dílna byla založena v roce 1905. Postupně jsme se specializovali na navrhování a výrobu zařízení interiéru. V 70. letech jsme otevřeli prodejnu v Woźnikach u Częstochowé. Naším principem je: poskytovat výrobky a služby na světové úrovní. Dnes je Meble Wanat celostátní společnost. Máme pět prodejen nábytku v celé zemi. Nabízíme sedací soustavy, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do ložnice, jídelny a kanceláře.

Dnes je Meble Wanat celostátní společnost. Máme pět prodejen nábytku v celé zemi. Nabízíme sedací soustavy, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do ložnice, jídelny a kanceláře.

Pohodlí, styl a odolnost

V našem katalogu najdete zároveň nábytek Wanat, ale i pečlivě vybrané kolekce od nejlepších polských výrobců. Nabízíme moderní a klasický nábytek. Vyrábíme jej z vysoce kvalitních přírodních materiálů, díky tomu vydrží po dlouhá léta.

Snažíme se, aby veškerý nábytek z naší nabídky těšil pohodlím a okouzloval designem. Neustále rozšiřujeme sortiment a nabízíme sezónní akce, proto stojí za to, abyste se pravidelně vraceli na naše stránky.

Naši konzultanti jsou vždy připraveni pomoci vám s výběrem nového nábytku. Realizujeme e-mailové a telefonické zakázky. Zveme vás také k návštěvě prodejen Meble Wanat v Woźnikách u Częstochowé, Varšavě, Katovicích, Toruni a Poznani.