Časté dotazy

Když objednávám dodatečný nábytek ze soupravy, obdržím jej ve stejné barvě?

Kožený nábytek, dýhovaný nábytek, masivy a jiné přírodní materiály se mohou trochu lišit povrchovou strukturu. Je to jedna z jejich největších hodnot – nejkrásnější vzory příroda vytváří sama.

Je cena nábytku závislá na barvě kůže nebo dýhy?

V případě dýhy cena je stejná, a to nezávisle na barvě, pokud je tato barva uvedena v katalogu. Pokud hledáte nestandardní barvy, za příplatek můžeme provést barvení. Je to možné pouze u vybraných kolekcí. Přírodní kůže jsou rozděleny do několika cenových skupin. Výběr jiné barvy v rámci stejné skupiny nemá na cenu vliv. Cena se však mění při výběru jiného typu kůže.

Je nábytek dodáván jako celek, nebo je nutné jej složit?

Většinu nábytku dodáváme v celku. Pouze některý dodáváme v částech, a to  vzhledem k velikosti – např. skříně.

Je doprava zdarma?

Dodáváme nábytek zdarma na území celého státu, pokud hodnota zakázky bude vyšší než 3500 PLN. Přeprava nezahrnuje manipulaci nábytkem, která je poskytovaná za příplatek.

Vztahuje se na nábytek záruka?

Ano 24měsíční záruka zahrnuje jak sedací soupravy, tak i nábytek do jídelny, obývacího pokoje, kanceláře a veškeré jiné výrobky, které se nachází v naší nabídce.

Jaká je dodací lhůta nábytku?

Lhůta realizace se může lišit, a to v závislosti na zvoleném nábytku. Například: kožené sedací soupravy s dubovými rámy, nábytek do obývacího pokoje, jídelny, ložnice a kanceláře jsou dodávány v termínu dva až šest týdnů. Pro moderní sedací soupravy je lhůta obvykle šest týdnů. V případě, že je nábytek sestaven z většího množství prvků, se může lhůta prodloužit. Vždy ji však uvedeme v den, kdy bude objednávka učiněna.

Jak objednat nábytek?

Můžete podat objednávky v některé z prodejen Meble Wanat, e-mailem nebo telefonicky. Podrobnosti v sekcích „Prodejny“ a „Kontakt“. Pro objednání nábytku on-line nebo telefonicky stačí uvést symbol zvoleného výrobku, barvu, adresu dodání a telefonní číslo, na kterém můžeme Vás kontaktovat.