Maganda

To, co je v klasice nejlepší, ale z jiného pohledu. Kolekce Maganda je obývákový a jídelní nábytek, který interiér naplní jedinečnou atmosférou.

Krása přirozených materiálů – dřeva a dubové překližky – se spojuje s moderní technologií, dokonalým výtvarným zpracováním a perfektním provedením. Světlé barvy přírodního dubu či tmavého ořechu antik, zdůrazněné černými prvky, způsobují, že nábytek získává mimořádný ráz, zatímco interiér upravený s jeho uplatněním je útulný a elegantní.

Pozornost přitahují světelné body LED, připevněné na zadní hranu skleněných polic. Diskrétně osvětlují obsah vitrín, vitrínek a komod. Zásuvky se bez šelestu a měkce vysouvají díky mechanismu push-to-open, potichu se zamykají pomocí západky. Při návštěvě hostů se ideálně uplatní jako praktický multifunkční konferenční stolek vybavený zvedacím mechanismem, následně se jedním pohybem rukou promění v praktický jídelní stůl.

Nábytek Maganda znamená mimo jiné bohatý výběr vitrín a vitrínek s osvětlením a k tomu komody, skříňky, visací police a panely TV – maxi a mini. Mimořádnou pozornost si zasloužil lehký a funkční stojící regál na knihy a ozdobné salonní maličkosti, a také stoly různých velikostí, konferenční stolek, také v multifunkčním provedení s možností automaticky zvednout desku. Nechybí zde nábytkářské vychytávky, jako jsou hodiny, meteostanice s ostatními tělesy ideálně sladěnou designérskou linií.